بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

این روزها از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر تبدیل به یکی از بهترین روش های حذف موهای ناخواسته از بدن شده است. زمانی که برای اولین بار از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده شد، کمتر کسی فکر می کرد که این روش این همه طرفدار پیدا کند.

اما با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه به جایی رسدیم که لیزر آیس پلاتینا پلاس 2021 می توانند بدون درد و هیچگونه عارضه جانبی کل موهای بدن شما را از بین ببرند. در ادامه مقاله به مزایای دستگاه فوق پیشرفته لیزر آیس پلاتینا پلاس 2021 می پردازیم و توضیح می دهیم چرا این روش در حال حاضر بهترین روش رفع موهای زائد بشمار می آید.

لیزرهای الکساندرایت
لیزرهای الکساندرایت

مطالب

لیزر موی زائد چیست و چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد یکی از بهترین و موثرترین روشهای خلاص شدن از دست موهای زائد بدن است. این روش در ابتدا توسط دانشمندی راکس اندرسون که فارغ التحصیل دانشگاه MIT امریکا بود در سال 1996 کشف شد. آقای اندرسون متوجه شد که می توان با استفاده از امواج لیزر با طول موج خاص، فولیکولهای مو را مورد هدف قرار داد، بدون اینکه سلول های پوستی اطراف آن تحت تاثیر قرار گیرند. این روش خیلی زود تبدیل به یکی از بهترین روشهای رفع موهای زائد در دنیا شد.

اصول اولیه کار لیزر موهای زائد به این شکل است که امواج لیزر با طول موج خاص به پوست تابانده می شوند. این امواج در طول موجی هستند که توسط ملانین موجود در فولیکول مو جذب می شوند. ملانین عامل تیره بودن رنگ مو است و این دریافت انرژی باعث تخریب فولیکول مو می شود بدون اینکه پوست اطراف مو آسیب یا گرمایی را جذب کند.

البته همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم، تقاضای بالا برای لیزر موهای زائد موجب شده است مارکهای مختلفی از دستگاههای لیزر به بازار عرضه شوند که نه تکنولوژی و نه توانایی رفع موهای ناخواسته بدن را ندارند.

هندپیس آیس پلاتینا
هندپیس آیس پلاتینا

بهترین لیزر موی زائد: دایود یا الکساندرایت یا اندیگ؟

سه نوع لیزر برای رفع موهای زائد وجود دارد:

 • لیزرهای دایود که با طول موج 810 نانومتر کار می کنند.
 • لیزرهای الکساندرایت که با طول موج 750 نانومتر کار می کنند.
 • لیزرهای اندیگ که با طول موج 1064 نانومتر کار می کنند.

لیزرهای دایود برای رفع موهای زائد در پوست های روشن کاربرد دارد، درحالیکه لیزرهای برپایه الکساندرایت می توانند پوست های تیره را هم مورد هدف قرار دهند. و اندیگ به صورت ترکیبی برای حذف موهای زائد استفاده می کنند و جواب دهی بسیار بالاتری نسبت به دستگاه های قدیمی تر دارند.

هدف از ایجاد و توسعه لیزرهای الکساندرایت، افرادی بودند که پوست سبزه و موهای ضخیمی داشتند. در اصل کمپانی های سازنده لیزر موهای زائد بعد از اینکه بازارهای اروپایی را از لیزرهای دایود اشباع دیدند، تصمیم گرفتند به سمت بازارهای خاورمیانه و امریکای جنوبی و استرالیا بپردازند. جایی که افراد از پوست تیره تر و موهای ضخیم تری نسبت به اروپایی ها برخوردار بودند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

اینجا بود که بعد از تحقیقات فراوان به نسل جدید لیزر یعنی لیزرهای الکساندرایت دست پیدا کردند. امروزه از آنجایی که داشتن پوست های برنزه مد شده است، بسیاری از مراکز لیزر دنیا اقدام به خرید و استفاده از لیزرهای الکساندرایت برای لیزر پوست سبزه و تیره کرده اند. بدون شک تکنولوژی الکساندرایت یکی از بهترین لیزرها برای رفع موهای زائد در کشور ماست.

اگر شما هم قصد لیزر موهای زائد خود را دارید می توانید از طریق فرم زیر نوبت خود را ثبت نمایید. همچنین می توانید با شماره 09355286587 در واتساپ در تماس باشید. تنها با چند جلسه می توانید بدون هیچ درد و سوزشی و در کمترین زمان ممکن از دست موهای زائد خود خلاص شوید. 

آشنایی با لیزر آیس پلاتینا پلاس 2021 با سه طول موج

لیزر آیس پلاتینا پلاس جدیدترین پلت فرم که دارای مزایای بیشماری است که از جمله آن ها می توان به دارا بودن سه طول موج مجزا برای حذف موها را اشاره کرد. هر یک از طول موج ها به منظور افزایش اثربخشی و ارائه درمانی قطعی با توجه به ساختارهای مختلف در فولیکول مو ارائه شده اند. سه آناتومی اصلی عبارتند از Bulge، Bulb و Papilla.

شما با سرچ در سایتهای خارجی و یوتیوب می توانید از همه گیر شدن این دستگاه در بزرگترین مراکز لیزر و اروپا و امریکا و نظر مراجعین مطلع شوید، اما با نوسانات ارزی در کشور ما واردات این دستگاه برای بسیاری از مراکز غیرممکن شد.

روش حذف موهای زائد با لیزر
روش حذف موهای زائد با لیزر

لیزری فوق العاده برای موهای زائد که نه تنها دوبرابر موثرتر از روش های دیگر است، بلکه بدلیل کولینگ و خنک کنندگی بالایی که دارد هیچ درد و سوزشی ندارد. لیزر آیس پلاتینا پلاس 2021 با سه طول موج در واقع مدل بهینه شده دستگاه آیس پلاتینا است که در برخی از مراکز مهم لیزر موی زائد کشورمان هم موجود است.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

ویژگی های اصلی دستگاه لیزر آیس پلاتینا پلاس 2021

 • از بین بردن موهای زائد پوست های روشن و تیره
 • سه طول موج همزمان در یک اپلیکاتور
 • طراحی خلاقانه با سه کاربرد در یک دستگاه
 • بدون درد: درمان تقریبا بدون درد بوده و با حس ماساژ همراه است.
 • مناسب انواع پوست و مو: نتایج موثر برای پوستهای روشن یا تیره و همچنین موهای زمخت یا نازک
 • ایمنی بالا حتی برای پوستهای تیره و سیاه
 • پوست برنزه: درمان در هر زمانی از سال قابل انجام است، از جمله برای پوستهای برنزه در فصل تابستان
 • سرعت: جلسات درمانی بسیار سریع انجام میشوند حتی برای نواحی مانند پاها و کمر
 • بدون نقاهت: شما میتوانید فورا فعالیت های روزمره ی خود مانند مانند رفتن به باشگاه را از سر بگیرید.
 • ایده آل برای هر ناحیه ای از بدن مانند نواحی حساس یا نواحی که دسترسی به آنها سخت است مانند گوشها، سوراخ بینی و خط بیکین
 • دارای استاندارد طلا
 • دایود لیزر 808 نانو میلی متر
 • سیستم خنک سازی نیمه هادی ساخته شده در ایالات متحده تا ۲۰Hz تکرار
 • پمپ آب ایتالیایی
 • منبع قدرت تایید شده LASER TUV
 • نرم افزار بصری با پارامترهای از پیش تعیین شده و حالت حرفه ای

مشخصات فنی لیزر سه طول موج آیس پلتینا پلاس

 • نوع لیزر: لیزر دایود
 • تعداد لیزر: مطابق با استانداردهای آمریکایی
 • طول موج لیزر: ۷۵۵/۸۰۸/۱۰۶۴/۷۵۵ + ۸۰۸/۷۵۵ + ۱۰۶۴/۸۰۸ + ۱۰۶۴/۸۰۸ + ۷۵۵ + ۱۰۶۴nm
 • اسپات سایز: ۱۴x14mm
 • فرکانس تکرار: ۱ ~ ۲۰HZ
 • عرض پالس: ۱۰-۴۰۰ میلی ثانیه
 • تراکم انرژی: ۱ ~ ۱۲۰j / cm²
 • سیستم خنک کننده: -۵ ℃ – ۵ ℃
 • منبع تغذیه: AC230V، ۵۰Hz / AC110V، ۶۰Hz
 • سیستم های خنک کننده: هوا + آب + نیمه هادی + Sapphire
 • دمای خنک کننده لیزری: ۲۰ تا ۳۰ ℃
 • مصرف برق: ۲۰۰۰VA
 • قدرت مجاز: ۳۰۰۰ وات
 • فیوز: مدل: F250V L15A
 • اندازه بسته بندی: ماشین: ۱۰۹ * ۶۲ * ۴۸cm / دستگیره: ۳۳ * ۴۶ * ۱۲cm
 • وزن خالص: ماشین: ۴۹ کیلوگرم / دستگیره: ۱٫۹ کیلوگرم

تکنولوژی لیزر سه طول موج Ice Platina Plus

دستگاه لیزر آیس پلاتینا پلاس 2021 دارای پلت فرم ۳ کاربره تکنولوژی آیس پلتینا پلاس می باشد. یک پلت فرم با نسخه های موجود محدود در سال 2021 و با تکنولوژی سه بعدی. این نسخه پلت فرم، دارای سه طول موج لیزر متفاوت بوده که تنها با یک هندپیس بطور نوآورانه بکار برده می شود که همزمان عمق بافت های مختلف را در داخل فولیکول مو هدف قرار می دهد.

Portrait Of Happy Woman In The Park

افزایش میزان جذب و نفوذ چهار طول موج مختلف همراه با پوشش بالا، راحتی و نگهداری کم، قابلیت کاربرد برای انواع بیماران بدون محدودیت در تایپ پوستی، نوع مو یا تفاوت جنسی و سنی با حداکثر کارایی و امنیت در درمان.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

ویژگیهای بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

شاید سوال شما هم باشد که چرا لیزر Ice Platina Plus بعنوان بهترین لیزر موی زائد در دنیا مطرح است؟ این لیزر دارای ویژگی های منحصربفردی است که در هیچکدام از موارد مشابه تابحال استفاده نشده است.

قدرت نفوذ بالا:
لیزر Ice Platina Plus بهترین دستگاه لیزر برای موهای ضخیم است. این دستگاه دارای یک هندپیس اختصاصی است که می توان برای موهای ضخیم تر که عمق بیشتری دارند بکار برد. به این ترتیب شما می توانید حتی از شر موهای زائد ضخیم خود هم راحت شوید.

پوشش همه رنگهای پوستی
پوشش همه رنگهای پوستی

کاملا بدون درد و سوختگی:
حتما شما هم زمانی که تصمیم به لیزر موهای زائد خود گرفته اید از آشنایان و دوستان خود شنیده اید که: موهای زائدت رو لیزر نکن. آنقدر درد دارد که نگو.

این یک حقیقت است که لیزرهای قدیمی بسیار دردناک بودند، طوریکه انگار در پوست شما سوزن فرو می کنند. علت این مساله، این است که لیزر در کنار موهای شما ممکن است پوست شما را هم بسوزاند.

از آنجایی که لیزر Ice Platina Plus خیلی سریع و هدفمند ملانین فولیکولهای موی شما را هدف می گیرد، نیازی به نگه داشتن لیزر بصورت طولانی روی پوست نیست. پس انرژی اضافه جذب پوست شما نمی شود و پوست شما دچار سوختگی نمی شود.

آپشن مهم دیگر این است که لیزر Ice Platina Plus دارای یک سر خنک کننده بسیار پیشرفته است که موجب می شود شما در حین انجام لیزر هیچ سوزش و گرمایی را احساس نکنید.

لیزرهای الکساندرایت

سرعت بسیار بالا:
دستگاه لیزر Ice Platina Plus دارای سرعتی دو برابر لیزرهای دیگر است. سایز بزرگ هندپیس (20 میلیمتر) و هدفمندی این دستگاه در لیزر موهای زائد موجب شده است که بصورت بسیار سریع جلسات لیزر موهای زائد شما تمام شود. در کنار سرعت، این لیزر بسیار موثرتر از لیزرهای دیگر عمل می کند. یک جلسه لیزر تمام بدن (فول بادی) حدود 30 دقیقه تا 45 دقیقه زمان می برد.

بدون نیاز به ژل و بی حس کننده:
لیزر الکساندرایت Ice Platina Plus هیچ نیازی به بی حسی های موضعی ندارد. آنقدر همه چیز ساده و بدون درد پیش می رود که شما نیازی به روشهای بی حسی نخواهید داشت. وقتی از لیزر کاملا بدون درد صحبت می کنیم، این فقط یک تبلیغ نیست، یک واقعیت است.

یکنواختی لیزر:
لیزر Ice Platina Plus می تواند موهای زائد بدن شما را بصورت یکنواخت از بین ببرد. شما هیچگاه با این مشکل روبرو نمی شوید که بخشی از موهای شما از بین رفته باشد و بعضی جاها هنوز دارای موی زائد باشید.

جوانسازی پوست:
یکی از مشکلاتی که بعضی از افراد بعد از لیزر موهای زائد به آن دچار می شوند خشکی پوست است. اما دستگاه لیزر Ice Platina Plus بدلیل داشتن طول موج اختصاصی در دامنه 1064 نانومتر همزمان موجب جوانسازی پوست شما هم می شود که این مساله رضایت بسیار بالای مراجعین را بهمراه دارد.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

پوشش همه رنگهای پوستی:
رنگهای مختلف پوستی که ما آن را تحت عنوان تیپهای پوستی می شناسیم، همیشه یکی از دغدغه های شرکتهای تولیدکننده لیزرهای موهای زائد بوده است. این مشکل در دستگاه لیزر موی زائد Ice Platina Plus رفع شده است. این دستگاه تمام رنگهای پوستی را پوشش می دهد و با هر رنگ پوستی که باشید از شر موهای زائد راحت می شوید.

اگر میخواهید تجربه ای متفاوت و لذتبخش را از لیزر موهای زائد خود داشته باشید، ما به شما انجام لیزر الکساندرایت Ice Platina Plus در مطب خانم دکتر مصباح را پیشنهاد می کنیم. سریعتر، موثرتر و بهتر از هر روش دیگری برای رفع موهای زائد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ها از طریق فرم زیر نوبت خود را ثبت نمایید. همچنین می توانید با شماره 09355286587 در واتساپ در تماس باشید.

تعداد جلسات پایین:
شاید خیلی از شما تجربه ده جلسه لیزر داشته باشید و تازه باز هم نتیجه نگرفته باشید. پیشنهاد ما به شما این است که دستگاه لیزر Ice Platina Plus را تجربه کنید. جلسات فول بادی لیزر Ice Platina Plus بین شش تا هشت جلسه تنظیم می شود. اما بسیاری از مراجعین ما سابقه اتمام دوره حتی در چهار جلسه را هم داشته اند.

 کاملا بهداشتی و غیرتماسی:
یکی از مواردی که همیشه برای متقاضیان لیزر موهای زائد نگران آن هستند انتقال بیماریها در مراکز لیزر است. متاسفانه بیماریهای مثل زگیل تناسلی و تبخال تناسلی براحتی می توانند از طریق مراکز لیزر و اپیلاسیون انتقال پیدا کنند. این بیماریها از طریق تماس پوستی منتقل می شوند. به این معنی که اگر سر لیزر که بر روی پوست نفر قبلی گذاشته شده به این ویروس آلوده شده باشد، می تواند براحتی به شما منتقل شود.

این مشکل در نسل جدید لیزرهای الکساندرایت برطرف شده است. لیزر Ice Platina Plus می تواند به صورت کاملا غیرتماسی رفع موهای زائد شما را انجام دهد. این دستگاه دارای دو سر تماسی و غیرتماسی است. سر تماسی آن به توصیه کمپانی تولیدکننده توسط روکش سلفونی پوشیده می شود. به این ترتیب احتمال انتقال بیماریهای پوستی و بیماریهای تناسلی که از طریق تماس پوستی منتقل می شوند صفر است!

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بدون نیاز به استراحت:
شما در حین جلسه لیزر خود نیازی به استراحت ندارید. سرعت بالا و درد کم این لیزر باعث می شود جلسه لیزر شما خیلی زود به پایان برسد و شما بخاطر درد و سوزش نیاز ندارید استراحت کنید.

قابلیت لیزر موهای کرکی:
لیزر Ice Platina Plus می تواند بدون هیچ مشکلی موهای نازک و کرکی را لیزر کند. ویژگی منحصربفردی که در هیچ دستگاه لیزری قبل از این دیده نشده است. 

نتایج بالینی

طی درمان های انجام شده و نتایج بالینی بدست آمده، ثابت شده است که در بیش از ۹۵٪ موارد کاهش موهای بیش از ۸۰٪ پس از ۳ تا ۵ جلسه درمان گزارش شده است. موها ظریفتر، سبک تر، کمتر و همچنین روند رشد آنها کاهش یافته است. 

پس از ۱ یا ۲ جلسه، در تمام موارد کاهش مو بیش از ۳۰٪ تا ۵۰٪ گزارش شده است. متوسط چگالی انرژی مورد استفاده در اکثر موارد بالینی فقط از ۱۰ j / cm² تا ۲۰ j / cm² است.

تزریق چربی ناحیه تناسلی
تزریق چربی ناحیه تناسلی

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

بعد از لیزر موهای زائد به خاطر حساسیت پوست در ناحیه بیکینی باید نکات مربوط به مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی را جدی بگیرید.

• برای تسکین التهاب از کمپرس یخ یا کرم های ضد التهاب استفاده کنید.
• تا چند هفته نباید حمام آفتاب بگیرید یا پوست خود را برنزه کنید.
• بعد از لیزر بیکینی نمیتوان رابطه داشت. به دلیل حساس شدن پوست بعد از لیزر نباید تا چند روز رابطه جنسی داشته باشید.

همچنین، نباید تا بهبود کامل پوست از هیچ محصول بهداشتی حاوی لایه استفاده کنید. چون باعث التهاب، سوزش و درد بیشتر در ناحیه بیکینی می شود.

اگر شما هم قصد انجام لیزر موهای زائد دارید، برای دریافت هزینه ها و اطلاعات از پکیج های رفع موی زائد توسط لیزر Ice Platina Plus به شماره 09911166609 تماس بگیرید. مشاور لیزر مطب شما را راهنمایی می کنند. 

کدام مطب برای لیزر موهای زائد بهتر است؟

همیشه زمانیکه صحبت از هزینه ها و کیفیت لیزر موهای زائد می شود، مراجعین بین اینکه کدام لیزر را انتخاب کنند و در کدام مطب لیزر کنند دچار سردرگمی می شوند. متاسفانه این روزها بدلیل تقاضای بالا برای لیزر موهای زائد، مدل ها و مارک های چینی و فیک هم در بازار زیاد شده است که قیمتهای پایین برای خدمات لیزر موی زائد ارائه می کنند و اثربخشی بسیار پایینی هم دارند یا اصلا اثربخشی ندارند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

تشخیص اینکه کدام لیزر واقعی و اصل است و کدامیک کپی است واقعا مشکل است. طبق یک قانون اگر شما بیشتر از دو جلسه برای لیزر موی زائد خود به مطبی مراجعه کردید و اثربخش نبود، بهتر است دیگر مراجعه نکنید.

سوالات پر تکرار درباره دستگاه لیزر موهای زائد

در این قسمت سوالاتی که غالبا در مورد دستگاه های لیزر موهای زائد پرسیده می شود به همراه پاسخ آنها آمده است:

 • پوست من گندمیه چه نوع لیزری برام مناسبه؟
  • بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای شما لیزرآیس پلاتینا پلاس است. چون طول موج آن بلندتر از دستگاه های لیزر دیگر است، جذب ملانین بیشتری دارد. برای پوست های تیره و گندمی این لیزر کاملا مناسب است.
 • لیزر با این دستگاه چقدر سریعتره؟
  • چون سر این دستگاه بزرگ است می تواند در زمان کمتری مساحت بیشتری را لیزر کند. به همین خاطر سریعترین دستگاه لیزر موهای زائد، لیزرهای Ice Platina Plus هستند.
 • آیا لیزر موی زائد باعث نازایی دارد؟
  • از آنجایی که عمق نفوذ لیزرهای موی زائد پایین است و در سطح پوست است، این روش رفع موی زائد به هیچ عنوان باعث نازایی نمی شود. لیزر موی زائد Ice Platina Plus دارای گواهینامه FDA امریکاست و بی خطر بودن و بی عارضه بودن آن کاملا اثبات شده است.
 • من جای دیگری چند جلسه لیزر رفتم. میتوانم ادامه آن را به مطب شما بیایم؟
  • بله هیچ مشکلی وجود ندارد. اتفاقا دوستانی که در مراکز دیگر لیزر کرده اند، با یک جلسه لیزر در مطب ما شیفته این دستگاه می شوند. کافی ست تنها یک جلسه امتحان کنید تا تفاوت را متوجه شوید.
 • من باردار هستم، آیا میتوانم لیزر کنم؟
  • خیر. در دوران بارداری به دلیل عدم تعادل هورمونی انجام لیزر پیشنهاد نمی شود. بهترین زمان دو ماه بعد از زایمان است.
 • آیا لیزر Ice Platina Plus موهای زیرپوستی را هم از بین می برد؟
  • بله. شما برای درمان موهای زیرپوستی می توانید از لیزر Ice Platina Plus استفاده کنید.
 • من تنبلی تخمدان دارم. آیا این لیزر برای من هم جواب می دهد؟
  • بله جواب می دهد. اما مساله این است که شما به دلیل عدم تعادل هورمونی ناشی از تنبلی تخمدان، هم تعداد به جلسات بیشتری دارید و هم اینکه باید در کنار لیزر موی زائد، برای درمان تنبلی تخمدان هم اقدام کنید.
 • قبل از جلسه لیزر می توانم اپیلاسیون کنم؟
  • خیر به هیچ وجه. شما قبل و بین جلسات لیزر خود باید موهای زائد خود را با تیغ و ژیلت شیو کنید و اصلا نباید از روش هایی که مو را از ریشه در می آورند استفاده کنید. به طور کلی باید بدانید که قبل و بعد از لیزر موهای زائد مراقبت هایی نیاز دارد تا روند لیزر موهای زاید به خوبی پیش برود.
 • هزینه لیزر موی زائد در مطب شما چقدر است؟
  • مسلما هزینه لیزر موی زائد بسته به جایی که میخواهید لیزر کنید متفاوت است. اما از آنجایی که تاثیر لیزر Ice Platina Plus نسبت به لیزرهای دیگر بسیار بهتر است، هزینه آن هم کمی بالاتر است. هرچند ارزشش را دارد و تعداد جلسات پایین تری موردنیاز است.
 • آیا لیزر باعث عقب افتادن پریود می شود؟
  • پرتوهای لیزر حدود سه میلیمتری پوست ناحیه تناسلی نفوذ می کنند در نتیجه بر روی هورمون های زنانه بی تاثیر است و به تخمدان ها آسیب نمی زند اما خوب است که لیزر موی زائد خود را به بعد از دوران پریودی انجام دهید.
 • آیا لیزر موهای زائد برگشت پذیر است؟
  • از آنجایی که تمام موهای زائد در جلسه اول از بین نمی رود بایستی در جلسات متعدد اقدام به رفع موهای زائد خود کنید. جالب است بدانید که رنگ مو و نوع پوست در تاثیر زیادی در بازگشت موهای زائد بدن دارد.
 • بعد از چند جلسه نتیجه لیزر را می بینم؟
  • برخلاف خیلی از دستگاه های لیزر دیگر، خانم هایی که لیزر موهای زائد را با Ice Platina Plus انجام می دهند از همان جلسه دوم می توانند نتیجه لیزر موهای زائد خود را ببینند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

این روزها از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر تبدیل به یکی از بهترین روش های حذف موهای ناخواسته از بدن شده است. زمانی که برای اولین بار از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده شد، کمتر کسی فکر می کرد که این روش این همه طرفدار پیدا کند.

اما با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه به جایی رسدیم که لیزرهای آیس پلاتینا پلاس (Ice Platina Plus 2021) می توانند بدون درد و هیچگونه عارضه جانبی کل موهای بدن شما را از بین ببرند. در ادامه مقاله به مزایای دستگاه فوق پیشرفته ایس پلاتینا پلاس (Ice Platina Plus) می پردازیم و توضیح می دهیم چرا این روش در حال حاضر بهترین روش رفع موهای زائد بشمار می آید.


دکتر سمیرا مصباح
اینستاگرام دکتر سمیرا مصباح را دنبال کنید
اینستاگرام ما را دنبال کنید
تلفن: 09364356609