لیزرموهای زائد بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی

لیزرموهای زائد بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی

مطالب

آیا بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی می توان لیزر مو زائد کرد ؟

یکی از نگرانی بانوان این است که آیا می توان پس از تزریق چربی به ناحیه تناسلی لیزر مو زائد را انجام دهند. این سوال ممکن است سوال خیلی از شماها باشد ، در ادامه دکتر مصباح جراح زنان نکات مهمی را در خصوص تزریق چربی به ناحیه تناسلی و لیزر موهای زائد بیان می کنند .

تزریق چربی به ناحیه تناسلی

بسیاری از خانم ها با بالا رفتن سن شان و یا حتی بعد از زایمان تغییراتی را در ناحیه تناسلی خود احساس می کنند. این تغییرات جزء روند طبیعی افزایش سن هستند. اما خوشبختانه امروزه به لطف پیشرفت های انجام شده در زمینه تکنولوژی و پزشکی، این قبیل مشکلات با جوانسازی ناحیه تناسلی برطرف می شوند.

لیزرموهای
لیزرموهای زائد بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی

جوانسازی ناحیه تناسلی، اقداماتی مانند تزریق چربی، برداشتن بافت اضافی ناحیه تناسلی، تنگ کردن ناحیه تناسلی و ترکیبی از اقدامات گفته شده را شامل می شود که تمامی این موارد به بالا رفتن سطح اعتماد به نفس، افزایش میل جنسی و بازگشت ظاهر ناحیه تناسلی به حالت اولیه و یا حتی قبل از زایمان کمک می کنند.

بعد از زایمان، معمولا شاهد انباشت چربی در نواحی مانند شکم، پهلوها و ران ها هستیم. اما به مرور زمان و با توجه به تاثیر نیروی گرانش، این چربی های اضافی شل شده و ظاهر بدی پیدا می کنند. تزریق چربی می تواند از بدن خود بیمار و از سایر نواحی گرفته و به ناحیه ناحیه تناسلی تزریق شود.

تاثیر تزریق چربی به ناحیه تناسلی بر ظاهر این ناحیه

بسیاری از خانم ها به ظاهر ناحیه تناسلی شان اهمیت می دهند. لابیا مینور، ناحیه ای است که با توجه به بالا رفتن سن چربی بیشتری از دست می دهد. به همین خاطر، تزریق چربی به این ناحیه، به جوانسازی و بهبود ظاهر آن کمک می کند.

لیزرموهای زائد بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی لیزرموهای زائد بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی لیزرموهای زائد بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی لیزرموهای زائد بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی لیزرموهای زائد بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی لیزرموهای زائد بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی

مزایا تزریق چربی به ناحیه تناسلی

از جمله مزایای تزریق چربی به ناحیه تناسلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تغییر اندازه لابیاها و حجیم تر شدن این ناحیه
  • رفع عدم تقارن لابیاها
  • تنگ تر شدن ناحیه تناسلی
  • روشن کردن ناحیه تناسلی
  • رفع خشکی و آتروفی ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی کاملا بدون درد است و دیگر نیازی به شیو و تیغ زدن نخواهد بود. انرژی ساطع شده از لیزر، جذب پیگمان های موجود در فولیکول های مو می شود. مدت زمان تابش اشعه به اندازه ای است که فولیکول تخریب شود.

موهای خاکستری رنگ و روشن، هیچ گونه رنگدانه ای ندارند، در چنین حالتی لیزر هیچ گونه نتیجه ای را به همراه نخواهد داشت.

لیزرموهای زائد
لیزرموهای زائد

تزریق چربی به ناحیه تناسلی و لیزر موهای زائد

خیلی از اشخاص فکر می کنند که پس از تزریق چربی به ناحیه تناسلی نمی توانند لیزر مو زائد کرد ، زیرا فکر می کنند حرارت که لیزر مو زائد ایجاد می کند سبب از بین رفتن چربی ها می شود .

دکتر مصباح جراح زنان بیان می کند که حرارت لیزر موهای زائد حرارتی نیست که به چربی ها آسیب بزند ،زیرا سلولهای چربی که تزریق می شوند ، تعداد بسیار زیاد آنها زنده هستند ، سلولهای که زنده هستند با حرارت آسیبی نمی بینند .

به عنوان مثال افراد چاق اگر ساعت ها حرارت استفاده نمایند ، تاثیری در میزان بافت چربی آنها ندارد ، بنابراین اشخاص بعد از تزریق چربی به ناحیه تناسلی می توانند ، لیزر مو زائد انجام دهند .

لذا می توان گفت اشخاصی که تزریق چربی به ناحیه تناسلی انجام داده اند ، می توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند .


دکتر سمیرا مصباح
اینستاگرام دکتر سمیرا مصباح را دنبال کنید
اینستاگرام ما را دنبال کنید
تلفن: 09364356609