پروتز دائمی سینه در شمال تهران

در این مقاله قصد داریم درباره‌ی پروتز دائمی سینه در شمال تهران با شما صحبت کنیم.

پروتز سینه یک عمل جراحی مدرن است که برای بازسازی یا تقویت اندازه و شکل سینه‌ها در خانم‌ها استفاده می‌شود. این جراحی اصولا برای افرادی که به سرطان سینه یا تروما دچار شده‌اند و یک سینه یا دو سینه‌ی خود را از دست داده‌اند انجام می‌شود. در موارد دیگر اشخاصی که قصد دارند تا حجم و یا شکل سینه‌های خود را تغییر دهند از این روش جراحی استفاده می‌کنند. پروتز سینه در زمینه عمل های زیبایی پر طرفدار نیز در دنیا به حساب می آید.

در این روش جراحی از ایمپلنت پروتزی و یا ترمیم سینه به وسیله‌ی بافت خود بدن استفاده می‌شود. این عمل به بانوانی که در طول مدت زمان طولانی بنا به دلایلی همچون شیردهی، افزایش سن، حاملگی، تغیر وزن ناگهانی و … دچار مشکل شده‌اند و یا زیبایی اولیه‌ی خود را از دست داده‌اند کمک می‌کند که سینه به حالت اولیه خود بازگردد و زیبایی گذشته‌ی خود را بازیابد. دکتر عاشرلو یکی از بهترین جراحان در امور زیبایی است که می تواند به خوبی پروتز سینه را برای شما انجام دهد.

پروتز دائمی سینه در شمال تهران - دکتر مصباح

روش‌های اصلی پروتز دائمی سینه

در رابطه با پروتز دائمی سینه در شمال تهران، دو روش اصلی وجود دارد که قبل تر به طور خلاصه به آن‌ها پرداختیم. در ادامه‌ی مطلب به طور مفصل به آن‌ها می‌پردازیم.

ایمپلنت سینه

در این روش جراحی، ایمپلت‌های سینه از جنس سیلیکون و یا سالین ( آب نمک) را وارد سینه می‌کنند تا سینه خوش فرم شود. جراح در ابتدا یک برش در جای تعیین شده برای ایمپلنت میزند و سپس آن را در جای مشخص شده جای‌گذاری می‌کند و در مرحله‌ی بعد برش‌ها را می‌بندد. ایمپلنت‌های سینه دارای انواع و اشکال گوناگونی هستند که با توجه به ترجیحات فرد انتخاب می‌شوند.

با توجه به حساسیت این عمل جراحی، دقت داشته باشید که حتما از یک متخصص باتجربه و خبره کمک بگیرید؛ دکتر عاشرلو عمل های زیبایی شما را نظیر پروتز سینه به بهترین شکل انجام میدهد و یکی از متخصصین در این زمینه است. همچنین عمل پرینورافی، از اصلی ترین عمل های زیبایی واژن در زنان است، که به تنگ کردن مدخل ورودی واژن کمک می کند.

بیشتر بخوانید:  لیزر موهای زائد واژن در تهران

ترمیم سینه با بافت بدن

در خصوص پروتز دائمی سینه در شمال تهران، باید بدانید در این روش که اصطلاحاً به آن ترمیم خودتراشی نیز می‌گویند به وسیله ی بافت های دیگر بدن خود شخص مانند شکم، پشت و یا نواحی دور سینه عمل پروتز سینه را انجام می‌دهند. این روش معمولا نیاز به چند عمل جراحی و زمان بیشتری برای بازیابی نیاز دارد. همچنین ممکن است این مورد با توجه به استفاده از بافت های خود بدن نتیجه‌ای طبیعی و دائمی تری داشته باشد.

برای درمان افتادگی رحم، با توجه به اهمیت آن در زیبایی دستگاه تناسلی باید توسط متخصص مجرب در این زمینه انجام شود.

پروتز دائمی سینه در شمال تهران+اصول کلیدی

مزایا و معایب پروتز دائمی سینه در تهران

در نظر داشته باشید که پروتز دائمی سینه به هر روشی میتواند مزایا و معایب خود را داشته باشد که ضروری است قبل از هرگونه اقدامی برای جراحی با متخصص مورد نظر در این زمینه مشورت های لازم را داشته باشید تا بهترین گزینه برای نیازهای خود را در نظر بگیرد و پروسه جراحی و بعد از جراحی را به خوبی درک کند. دکتر عاشرلو به بهترین شکل شما را در این مورد راهنمایی میکند.

در رابطه با پروتز دائمی سینه در شمال تهران، بایستی بدانید که این کار مزایای متعددی می تواند به همراه داشته باشد. مواردی مانند افزایش اعتماد به نفس، ظاهر طبیعی تر سینه، زیباتر شدن استایل و فرم بدن و … از مهم ترین مزایای پروتز دائمی سینه هستند. علاوه بر این موضوع، تقویت نقطه‌ی جی می‌تواند سبب افزایش لذت جنسی شود که اگر مشکلی در این زمینه دارید می توانید با پزشکان متخصص در این زمینه مشورت کنید.

بیشتر بخوانید:  رفع تیرگی واژن قبل و بعد

معایب پروتز دائمی سینه

مانند بقیه‌ی جراحی های دیگر عوارض بعد از عمل پروتز سینه به عوامل مختلفی مانند مهارت پزشک، رعایت موارد مربوط به آمادگی پیش از عمل، مراقبت های پس از آن و شرایط بدنی فرد بستگی دارد اما در مجموع ممکن است مواردی مثل : خونریزی، عفونت، جراحاتی روی پوست مانند چین خوردگی پوست روی پروتز، جدا شدن زخم ها، درد مداوم و یا جابجایی پروتز به اطراف و نظیر آن مشاهده شود . البته انتخاب یک پزشک متخصص و باتجربه و جراحی به روش اصولی تا حد زیادی از بروز این مشکلات جلوگیری میکند. در کنار تمامی این موضوعات می‌توانید با دکتر عاشرلو (متخصص جراحی عمومی) به صورت کامل مشورت کرده و عمل را زیر نظر همین پزشک به بهترین شکل انجام دهید. برای خدماتی مانند واژینوپلاستی نیز یکی از عمل های با درخواست بالا در کنار پروتز سینه انجام می شود.

پروتز دائمی سینه در شمال تهران/مزایا معایب

سوالات متداول درباره پروتز دائمی سینه در شمال تهران

در این بخش به بررسی سوالات مهم در خصوص پروتز سینه پرداخته ایم.

پروتز سینه دقیقاً چیست؟

در راستای پروتز دائمی سینه در شمال تهران، پروتز سینه ایمپلنت‌هایی هستند که برای افزایش حجم، بهبود شکل و ایجاد تناسب بیشتر در سینه‌ها استفاده می‌شوند. آنها معمولاً از سیلیکون یا سالین (آب نمکی) ساخته شده‌اند.

عمل پروتز سینه چه مدت طول می‌کشد؟

مدت زمان جراحی معمولاً بین یک تا سه ساعت است و بستگی به تکنیک جراحی و پیچیدگی‌های احتمالی دارد.

آیا پروتز سینه دائمی است؟

با وجود اینکه پروتزهای سینه طولانی مدت طراحی شده‌اند، ممکن است نیاز به تعویض یا حذف به دلایلی مانند عوارض یا تغییرات در سلامت یا ترجیحات فردی داشته باشند.

آیا پروتز سینه خطری برای سلامت دارد؟

در خصوص پروتز دائمی سینه در شمال تهران، همانند هر جراحی دیگری، جراحی پروتز سینه نیز با خطراتی همراه است، از جمله عفونت، نشت یا پارگی ایمپلنت و امکان نیاز به جراحی ترمیمی در آینده که با دکتر عاشرلو این خطرات به حداقل می رسند.

بیشتر بخوانید:  رفع تیرگی واژن با لیزر در شمال تهران

پروتز سینه تأثیری بر توانایی شیردهی دارد؟

جراحی ممکن است بر توانایی شیردهی تأثیر بگذارد، اما بسیاری از زنان هنوز قادر به شیردهی پس از ایمپلنت هستند. تأثیر آن به تکنیک جراحی بستگی دارد.

پروتز سینه چه تأثیری بر ماموگرافی دارد؟

ایمپلنت‌ها می‌توانند بازدید از برخی بافت‌های سینه را در ماموگرافی دشوار کنند. در میان گذاشتن این موضوع با تکنسین ماموگرافی در مورد ایمپلنت‌ها مهم است تا تنظیمات مناسب اعمال شود.

چه زمانی می‌توان پس از جراحی به فعالیت‌های عادی بازگشت؟

در زمینه پروتز دائمی سینه در شمال تهران، بازگشت به فعالیت‌های عادی معمولاً بین چند روز تا چند هفته طول می‌کشد، این زمان به نوع شغل و سطح فعالیت بستگی دارد.

پروتز سینه چه تأثیری بر احساسات فیزیکی در قسمت سینه دارد؟

پس از جراحی، ممکن است تغییراتی در حساسیت سینه‌ها رخ دهد. برای برخی، این تغییرات موقتی هستند، اما برای دیگران ممکن است دائمی باشند.

آیا پروتز سینه می‌تواند به سرطان سینه منجر شود؟

در راستای پروتز دائمی سینه در شمال تهران، تحقیقات نشان نداده‌اند که پروتز سینه خطر ابتلا به سرطان سینه را افزایش دهد، اما یک نوع نادر از لنفوم به نام BIA-ALCL با ایمپلنت‌های سینه مرتبط است.

کلام آخر

در رابطه با پروتز دائمی سینه در شمال تهران، بهتر است بدانیم پروتز سینه برای سلامت سینه خطر خاصی ندارد و طبق مطالعات انجام شده توسط موسسات تحقیقات پزشکی، رابطه‌ای بین پروتز دائمی سینه و ایجاد بیماری‌ پیدا نشده است. در این مقاله در خصوص پروتز دائمی سینه در شمال تهران با شما صحبت شد که امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. دکتر عاشرلو ،متخصص جراح عمومی می‌تواند به بهترین شکل در رابطه با پروتز دائمی سینه شما را یاری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *