جراحی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی به واژن

جراحی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی به واژن

آیا تا به حال به جراحی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی فکر کرده اید؟

به نظر شما کدام جراحی های زیبایی را می توان به صورت همزمان انجام داد؟

جراحی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی به واژن
جراحی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی به واژن

هدف از جراحی های همزمان واژن

هدف اصلی عمل های زیبایی واژن به صورت همزمان یا مکمل، رسیدن به نتیجه ی ایده آل و رضایت بخش می باشد. انجام جراحی های همزمان تنها منوط به ابعاد زیبایی نمی شوند! بلکه گاهی ممکن است برای درمان یک عارضه نیاز به استفاده ی همزمان از چند روش مکمل باشد.

گاهی برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب لازم است چند تکنیک به صورت همزمان، بکار گرفته شوند. به طور مثال؛ برای جوانسازی واژن می توان از چندین روش مکمل به صورت همزمان استفاده کرد.

لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی

طبق آمار به دست آمده نتایج به دست آمده از چند تکنیک مکمل به مراتب بهتر و رضایت بخش تر از یک روش منحصر به فرد می باشد. در ادامه به معرفی روش هایی که می توان به صورت همزمان از آن ها استفاده کرد، می پردازیم:

تنگ کردن با لیزر ار اف
تنگ کردن با لیزر ار اف
جراحی کلیتوریس یا هودکتومی
جراحی کلیتوریس یا هودکتومی
تقویت نقطه جی
تقویت نقطه جی
  • جراحی لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن واژن

بسیاری از بانوان می توانند همزمان با جراحی لابیاپلاستی، گشادی دهانه ی واژن خود را نیز درمان کنند. در این روش جراح لابیاپلاستی در تهران، بعد از کوچک کردن لابیاها به تنگ کردن ناحیه تناسلی می پردازد.

فرد با استفاده از این روش هم می تواند بزرگی لابیاها و غیرقرینگی آن ها را درمان کند و هم گشادی دهانه ی واژن خود را. روش مورد استفاده برای تنگ کردن واژن از سوی پزشک متخصص، بعد از معاینات لازم انتخاب خواهد شد. (انتخاب روش مورد استفاده بسته به شدت گشادی دهانه واژن و وضعیت بیمار، صورت می گیرد.)


  • جراحی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی

برخی از افراد متقاضی جراحی لابیاپلاستی دچار آتروفی واژن هستند. این امر منجر به چین و چروک های واضح در ناحیه تناسلی می شود. فرد مذکور می تواند علاوه بر عمل لابیاپلاستی با لیزر، با تزریق چربی به لابیا ماژور، به درمان آتروفی واژن خود نیز کمک کند.

هر دو تکنیک ذکر شده را می توان در یک جلسه به صورت سرپایی، بدون نیاز به بیهوشی برای فرد متقاضی انجام داد.

تزریق چربی به واژن
تزریق چربی به واژن
تزریق ژل یا فیلر به واژن
تزریق ژل یا فیلر به واژن
جراحی تنگی واژن واژینوپلاستی
جراحی تنگی واژن واژینوپلاستی
  • سفید کردن واژن همزمان با کربوکسی تراپی

گاهی تیرگی ناحیه تناسلی به قدری است که باید همزمان با سفید کردن واژن از روش های مکملی نظیر: کربوکسی تراپی استفاده کرد.

طبق آمار به دست آمده سفید کردن واژن به همراه کربوکسی تراپی، رضایت بیشتر بیمار را در برداشته و همچنین تیرگی ناحیه تناسلی و کشاله ی ران از این طریق، به صورت محسوسی روشن تر می شوند. لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی

  • جوانسازی واژن همزمان با پلاسما تراپی

با ظهور پلاسمای گرم و سرد، عرصه ی جوانسازی واژن با تحولات شگفت انگیزی روبرو شد. از پلاسما تراپی می توان در موارد متعددی مثل: افزایش جریان خون و کمک به سفیدی ناحیه تناسلی، تحریک تولید سلول های جدید و کمک به ترمیم زخم ها، کمک به عفونت واژن و… استفاده نمود.

  • تزریق چربی همزمان با پرینورافی با لیزر

انجام روش تنگ کردن واژن با لیزر را می توان به صورت همزمان با تزریق چربی، مزایای قابل توجهی را شامل حال فرد متقاضی می سازد. با تزریق چربی می توان به درمان خشکی واژن و آتروفی لابیاماژور کمک کرد و از سوی دیگر با انجام همزمان پرینورافی می توان افتادگی دیواره ی واژن را ترمیم و درمان نمود.

فیلم تزریق چربی به لابیا ماژور

در این قسمت نمونه ای از ویدیوی تزریق چربی همزمان با عمل لابیاپلاستی و پرینورافی، توسط دکتر سمیرا مصباح، جراح زیبایی زنان؛ را قرار داده ایم تا با مشاهده ی آن بتوانید تصویر سازی مناسبی از انجام روش های مکمل و همزمان در عرصه ی زیبایی و جوانسازی واژن، در ذهنتان ایجاد نمایید.

عوارض تزریق چربی همزمان با عمل لابیاپلاستی

همانگونه که در مبحث جراحی های زیبایی واژن به طور مفصل توضیح داده شد؛ هر نوع عمل جراحی اعم از زیبایی یا درمانی، ریسک فاکتورهای مختص به خود را دارد. در انجام همزمان روش های مکمل نیز ممکن است عوارض نامطلوبی سلامت بیمار را تهدید کند. به مثال های زیر توجه کنید:

  • عفونت در محل جراحی
  • عدم قرینگی در لابیاها
  • پستی و بلندی در لابیا ماژور بعد از تزریق چربی
  • نرسیدن به نتیجه ی دلخواه

با این حال با انجام دقیق و ماهرانه ی هرکدام از روش های مذکور می توان از ایجاد عوارض نامطلوب بعد از عمل جراحی به طرز چشمگیری جلوگیری نمود. به خاطر داشته باشید با انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در تهران، می توانید ضامن سلامتی خود باشید و از عمل جراحی خود نتایج قابل قبول و ایده آلی را کسب کنید.

لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی

هزینه روش های مکمل

در جراحی های همزمان، به دلیل استفاده از چندین روش مکمل، هزینه ها نیز متقابلا افزایش پیدا می کند. با این حال ممکن است تخفیف هایی به دلیل استفاده ی همزمان از چند روش مکمل، از سوی پزشک متخصص در نظر گرفته شود.

هزینه های قطعی جراحی های مکمل، در جلسات مشاوره بعد از انجام معاینات و بررسی های لازم، از سوی پزشک تعیین و به اطلاع بیمار رسانده خواهد شد.

سفید کردن واژن
سفید کردن واژن
جراحی لابیاپلاستی با لیزر
جراحی لابیاپلاستی با لیزر
پرینورافی
پرینورافی

خلاصه کلام

انجام جراحی لابیاپلاستی همزمان با تزریق چربی می تواند به جوانسازی هرچه بهتر ناحیه تناسلی کمک کند و نتایج شگفت انگیزی را به ارمغان بیاورد. با توجه به نیاز بیمار و وضعیت ناحیه ی تناسلی وی، می توان از چند روش مکمل به صورت همزمان، برای رسیدن به نتایج مطلوب و قابل قبول استفاده کرد.

علاوه بر انجام همزمان لابیاپلاستی و تزریق چربی، می توان از سایر روش های زیبایی به صورت همزمان و مکمل استفاده کرد.

پزشک متخصص با انجام معاینات لازم، روش های مورد نیاز برای برآورده ساختن نیاز بیمار را مطرح و پیشنهاد می کند. معمولا استفاده ی همزمان از چند روش مکمل، می تواند جوابگوی بهتری برای نیازهای بیمار و رسیدن به نتایج رضایت بخش باشد.


تلفن: 09364356609