تقویت نقطه جی

تقویت نقطه جی

امروزه کاهش میل جنسی یکی از مشکلات رایج بین زوجین و از علل ایجاد مشکلات خانوادگی و سستی در روابط زوجین می باشد. نقطه جی بعد از کلیتوریس یکی از مناطق مهم در ایجاد ارگاسم جنسی در خانم هاست. باید بدانیم راه های ایجاد ارگاسم در خانم ها یا از طریق ارگاسم کلیتورال و فقط از طریق مالش کلیتوریس و بدون دخول صورت گرفته و یا از طریق ارگاسم واژینال و تحریک نقطه جی و در واقع از طریق دخول صورت می‌گیرد.

تقویت نقطه جی
تقویت نقطه جی

با توجه به اهمیت رسیدن به ارگاسم در خانم ها در طی رابطه جنسی جهت حفظ ارامش روانی، در مطب خانم دکتر مصباح متخصص زنان و زایمان و عضو اکادمی جراحان زیبایی زنان تمامی امکانات و تجهیزات به روز پزشکی فراهم شده تا با کمک تجربه ایشان در انجام موارد بسیار موفق جراحی های زیبایی زنان به خانم ها در جهت رفع مشکلاتشان همکاری گردد.

تقویت نقطه جی

نقطه جی به نقطه گرافنبرگ گفته می شود. علت نام گذاری این نقطه به این نام از روی نام پزشک متخصص زنان گرفته شده است که در سال 1944 برای اولین بار این نقطه را توصیف کرد. این نقطه در داخل واژن قرار گرفته که در ادامه بطور کامل در مورد محل و اهمیت این نقطه و را ه های تقویت این نقطه صحبت خواهد شد.

راه های تقویت نقطه جی

در خانم ها رسیدن به اوج میل جنسی ارگاسم از طریق تحریک دو نقطه صورت می گیرد

  • تحریک کلیتورال (بیرونی)
  • تحریک نقطه G (واژینال)

که این 2 منطقه بعلت بافت غنی از عروق و اعصاب خود اهمیت زیادی در افزایش میل جنسی دارند.

با توجه به اهمیت این دو نقطه در افزایش ارگاسم رضایت زوجین از رابطه جنسی روش های تقویت این دو نقطه شامل:

  1. تقویت نقطه جی با تزریق چربی
  2. تقویت نقطه جی با تزریق فیلر
  3. تقویت نقطه جی و کلیتوریس با کربوکسی تراپی
  4. تقویت نقطه جی و کلیتوریس با پی ار پی تراپی

نقطه جی یا جی اسپات کجاست؟

در واقع نقطه G بجای یک نقطه بیشتر در یک محل خاصی است که در محدوده 2.5 الی 7 سانتی متری داخل واژن و روی دیواره قوامی واژن به صورت ساختاری زبر و گرد و مانند یک چاله یا سوراخ در امتداد انگشت احساس می شود. بهترین زمان برای پیدا کردن نقطه جی در زمان ارضا جنسی است.

تقویت نقطه جی
تقویت نقطه g

آیا همه خانم ها این نقطه را دارند؟

خیر، در برخی خانم ها این نقطه وجود ندارد اما خانم هایی که این نقطه را دارند لذت بیشتری را با تحریک این نقطه تجربه می کنند.

فواید تقویت نقطه جی

میل جنسی اکثر خانم ها با بالا رفتن سن – زایمان های متعدد و یائسگی کاهش می یابد. با توجه به اهمیت رابطه جنسی لذت بخش در حفظ آرامش زوجین ، امروزه جراحی های زیبایی واژن از جمله تزریق ژل یا چربی به نقطه جی تحلیل رفته جهت حجم دهی و جوانسازی و پی آر پی و یا کربوکسی تراپی در ناحیه نقطه جی و کلیتوریس به منظور تحریک کلاژن سازی و جوانسازی این 2 منطقه با استقبال زیادی رو به رو شده است. با این روش ها احتمال بهبود و رفع مشکلات ارگاسم در خانم ها وجود دارد.


تزریق چربی با تقویت نقطه جی

بعد معاینه توسط پزشک و باتوجه به وسعت منطقه میزان نیاز مشخص می شود. که معمولادر این روش چربی از نقاطی که ماندگاری بیشتر دارد مثل شکم ، پهلو ، اطراف ران تهیه شده و در شرایط استریل به نقطه جی تزریق می گردد و سبب حجم دهی ناحیه شده، از طرفی به علت وجود سلول های بنیادی سبب جوانسازی و تقویت نقطه جی می گردد.

نقطه جی و کلیتوریس با پی آر پی

در این روش پی آر پی یا همان پلاکت درمانی از طریق تزریق فاکتور های رشد پلاکت ها به نقطه جی و یا کلیتوریس سبب تحریک فیبروپلاست ها و سلول های بنیادی و کلاژسازی در منطقه و افزایش میل جنسی می شود.

نقطه جی و کلیتوریس با کربوکسی تراپی

در این روش با تزریق گاز دی اکسید کربن به نقطه جی یا کلیتوریس بدن تجمع این گاز را بعنوان کمبود اکسیژن تلقی می کند.جریان خون این منطقه را افزایش می دهد، سبب رسیدن موارد تحدی به اکسیژن به این منطقه شده در نتیجه ترمیم سلولی و جوانسازی منطقه رخ می دهد.

ماندگاری ژل یا چربی تزریق شده در نقطه جی

در استفاده از فیلر ها بسته به نوع برند، کیفیت ژل مورد استفاده ماندگاری از 6 ماه تا یک سال و نیم متغیر است. در روش تزریق چربی در صورتیکه با تکنیک مناسب گرفته شود ماندگاری بالا داشته و طی 6 ماه نیمی از چربی از سمت بدن جذب شده و نیمی دیگر ماندگار می ماند.

آیا نقطه جی با تزریق ژل یا چربی نیاز به بستری دارد؟

خیر. معمولاً بعداز انجام تزریق بیمار قابل ترخیص است که روش تزریق و مراقبت های لازم در مقاله تزریق چربی بطور کامل توضیح داده شده است.

دوره نقاهت نقطه جی

تزریق ژل به نقطه جی به صورت سرپایی و تحت بی حسی انجام می شود. در تزریق چربی با توجه به مراحل برداشت چربی از منطقه ای دیگر و احتمال همراهی با جراحی هایی مثل تزریق چربی به واژن یا لبیا و احتمال تورم و کبودی نیاز به 2 هفته استراحت نسبی و معافیت از فعالیت سنگین می باشد.

آیا تقویت نقطه جی و کلیتوریس را می توان همزمان با جراحی های دیگر زیبایی ناحیه تناسلی انجام داد؟

تقویت نقطه جی به همراه کلیتوریس را می توان همزمان با جراحی های زیبایی دیگر مثل لابیاپلاستی یا تزریق ژل یا چربی به واژن انجام داد.

هزینه تزریق چربی یا ژل به نقطه جی

معمولاً هزینه تزریق چربی به نقطه جی یا کلیتوریس اگر همزمان با تزریق به لبیا واژن انجام شود بین 3 الی 6 میلیون متغیر است. هزینه تزریق فیلر به نقطه جی بسته به نوع برند استفاده شده که باید از برندهای معتبر دارای تاییدیه باشد متغیر است.


تلفن: 09364356609